Atraskite kurortą

Moderniame
Nemuno
parke

Nemuno
Parkas
Gyvenimui ir poilsiui

Butai

Itin kokybiški, naujos statybos 2/3/4 kambarių butai su balkonais, terasomis, liftais. Viršutiniame aukšte numatyti Penthouse tipo apartamentai. Iš viso butų – 75.
Rinktis butą
Gyvenimui

Namai

Medžių apsuptoje teritorijoje numatomi „Limited edition“ blokuoti namai su privačiais kiemeliais.
RINKTIS NAMĄ
Verslui

Patalpos

Projektuojamas pastatas kuris atitiks visus kurortui būtinus poreikius. SPA centras, grožio paslaugos, kavinė visam projektui ir visam miestui suteiks daugiau galimybių. Vyksta projektavimo darbai.
Planuojama
Kęstučio g. 63, Prienai
BUTAI PLĖTOJAMI
NAMAI PLĖTOJAMI
Planuojama
DAUGIABUTIS
Nacionaliniuose architektūros apdovanojimuose Nemuno parko daugiabutis, pripažintas geriausia architektūrinė konversija Lietuvoje!
NAMAI
"Limited edition" namai. Tai iškirtinės architektūros, riboto leidimo blokuoti namai, kurie gyvenimo kokybę perkels į kitą lygį. Vos 13 unikalių namų, II-jame NEMUNO PARKO etape sukurs aukščiausios kokybės namų kurortą.
Atgal Toliau
1
4
Už lango

Visi metų laikai

Natūrali saulės terapija

Tegul gaivi Nemuno srovė Tave ir Tavo šeimą nuneša į veiklų įvairovę, supančią namus kuriuose gyveni!

 • Dviračių takai palei Nemuną;
 • Pasiplaukiojimai Nemuno vingyje;
 • Aktyvus laisvalaikis parke;
 • Birštono apžvalgos bokštas;
 • ir t.t.
2
4
Už lango

Visi metų laikai

LENGVAS KAIP KRENTANTIS LAPAS

Tegul gyvenimas Nemuno parko namuose bus lengvas kaip rudens lapas vėjo nešamas tolyn!

 • Erdvus parkavimas;
 • Privati sporto salė;
 • Miesto centras;
 • Autobusų stotis;
 • Švietimo įstaigos;
3
4
Už lango

Visi metų laikai

LYG TIRPSTANTI SNAIGĖ LANGE

Tegul jaukūs ir kokybiški namai sušildo Jūsų gyvenimą, nes būti ten kur šilta - tai jaustis saugiu ir laimingu!

 • A klasė, saulės kolektoriai ant pastato stogo;
 • Centrinis-kolektorinis grindinis šildymas;
 • Aliuminio konstrukcijų vitrininė sistema;
 • Terasos dengtos rifliuotomis maumedžio terasinėmis lentomis.
4
4
Už lango

Visi metų laikai

ATGIMSTANČIOS SPALVOS MIESTE

Tegul Jūsų svajonės grįžta su pirmais pavasario paukščiais, o Jūsų gyvenimas pražysta visomis gyvenimo spalvomis, namuose ant Nemuno kranto.

 • Butai nuo 30 iki 110 kv.m;
 • 2/3/4 kambarių butai;
 • Pilnai dalinė apdaila;
 • Visi butai su balkonais ar terasomis.
Vasara Ruduo Žiema Pavasaris
Architektų idėja

Sukurti
namus poilsiui

Projekto architektė:
Gustė Kančaitė
„Kančo studija“

Žmonėms, kurie vertina
savo laiką, šeimą ir
sveikatą – namai parke.

„Baltas lapas“

Studijos vadovė, architektė Gustė Kančaitė, kartu su profesionalia komanda įgyvendino dar vieną užsibrėžtą tikslą - sukurti modernų, aukščiausius standartus atitinkantį būstą žmonėms norintiems gyventi arčiau gamtos. „Prienai yra labai perspektyvus miestas – dar galima sakyti kaip „baltas lapas“, tiek daug vietų, atrodo, galėtų sulaukti naujų štrichų. Nuostabi gamta, perspektyvūs vandens keliai, patogi lokacija – netoli Kauno, Birštono, Druskininkų.

Įspūdingi penthouse tipo butai ir privatūs namai

„Penthouse" tipo butuose bus galima jausti modernią prabangą, kurią atskleis aukštos lubos, aliumininės langų sistemos ir balkonai, praturtinantys erdves visomis metų spalvomis. Namuose išskirtines erdves sukurs atriumai ir individualūs kiemeliai.

Namai
Poilsiui
Bankų pasiūlymai
Kodėl

Čia gyventi
verta

Įspūdingi penthouse tipo butai

„Penthouse” tipo butuose bus galima jausti modernią prabangą, kurią atskleis aukštos lubos, aliumininės langų sistemos ir balkonai praturtinantys erdves visomis metų spalvomis.

A klasė, draugiška aplinkai

Pastatas su aplinka draugauja ne tik iš išorės, tačiau ir iš vidaus. Šilumines savybes ir sandarumą užtikrina kokybiški ir šilumai nepralaidūs aukščiausios klasės langai, gaivaus oro suteiks mechaninė vėdinimo sistema, energijos sąnaudas mažins ant stogo sumontuoti saulės kolektoriai.

Liftai

Didelė privilegija kilti liftu į savo naujus namus, kai šį privalumą turi vienintelis gyvenamasis pastatas mieste. O kartu galima pasiimti dviratį ar vežimėlį.

Itin kokybiška ir modernu

Sukūrėme tai ką vadiname kurortu - iki smulkmenų pasirūpinome detalėmis kurios projektui suteikia kurortinę aplinką: teritorijoje formuojamas naujas parkas suteikia uždarą erdvę mieste, šalia statomas verslo centras patenkins visas reikiamas poilsines paslaugas, o supanti gamta leis mėgautis visomis metų spalvomis.

Racionalūs 2/3/4 kambarių išplanavimai

Butų pasirinkimas leidžia įgyvendinti bet kokią svajonę - turėti būstą kuriame galėsite poilsiauti ir mėgautis ramybe, gyventi patogiai ir moderniai ar mėgautis prabangiais Nemuno vaizdais pro savo langus.

Perspektyvi, atgimstanti vieta

Nemuno kilpų regioninis parkas dvelkia ramybe, išskirtine gamta ir kvapą gniaužiančių kraštovaizdžiu. Todėl projektas suteikia daugybe privalumų mėgstantiems gamtą, o ypač aktyvi Prienų sporto atmosfera, Prienų aviakonstruktorių klubas, Kauno parašiutininkų ir Kauno apskrities sporto klubai paskatins aktyvų laisvalaikį. Vos keli žingsniai iki atgimusio „Beržyno parko” ar Nemuno pakrantės, kur pasivaikščiojimai užsitęs ilgais rudens vakarais, o dviračių takais nuvyksite net iki Birštono.

Ir gyvenimui ir poilsiui ir verslui

Projektas užima 2 hektarų teritoriją, kuri padalinta į trys etapus. Pirmajame etape - išskirtinis daugiabutis atgimė dar neregėtomis spalvomis, antrajame etape - individualūs namai kuriuose galėsite įrengti savo vasaros kurortą, o trečiajame etape - SPA centras, grožio paslaugos, kavinė ir biurai, Jūsų gyvenimo kurortui.

Erdvės pojūtis

Virš 3m aukščio lubos butams suteikia daugiau erdvės, tad net ir mažesni butai yra jaukūs ir šviesūs.

Limited edition

A++ energinio naudingumo,"Limited edition" blokuotų namų kompleksas NEMUNO PARKE formuoja modernios prabangos erdves, privačioje teritorijoje.

Atriumai

Namuose įrengti atviri vidiniai kiemeliai - atriumai, kurie sukurs ne tik žaliąsias zonas jūsų namuose, tačiau leis mėgautis vidaus aplinka būnant lauke.

Nepasiekiamas aukštis

Namai pasižymės itin aukštomis lubomis nuo 3.20 m. iki 6.5 m..

Vitrininiai langai

Vitrininių langų sistemos su saulės kontrole leis mėgautis šviesa ir užtikrins komfortą jūsų mikroklimatui.

Kurortas namuose

Sukūrėme pilnai suformuotą kurortinę aplinką kasdieniam gyvenimui, kuri tarnaus jums, o ne jūs jai.

Aplinka

Apželdintas, sutvarkytas gerbūvis pagal landšafto architekto projektą suformuojant privačius kiemelius. Įvažiavimas ir parkavimo aikštelės padengti kieta danga. Įrengtas šlagbaumas ir gatvių bendras apšvietimas su astrologiniu laikrodžiu.

Išsirinkite
namus poilsiui
ir gyvenimui
ant nemuno
kranto

Rinktis butą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką patvirtinsite savo sutikimą. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos: Privatumo politika.

Sutinku